Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

O firmě

Počátky našeho podnikání v oboru obchodování s nábytkem spadají do roku 1992. Z počátku šlo více méně o dodávky nábytku pouze kancelářského a to formou obchodního zastupování dalších přímých výrobců. Jelikož jsme však již od počátku naší existence měli spoustu poptávek i do škol, přeorientovali jsme se od roku 1993 také na výrobu a distribuci nábytku školního. V začátcích jsme zajišťovali většinou jen dodávky sektorového nábytku, brzy jsme však zjistili, že by školy potřebovali změnit především vybavení kmenových tříd, tedy lavic a židlí.

V našem školství však byl od počátku rozvoje podnikání problém s nedostatkem finančních prostředků na inovace vybavení. Tento postřeh nás vedl k tomu, že jsme od července 1993, podle našich informací jako první v ČR, začali provádět rekonstrukce školních lavic. Časem se však finanční situace ve školství začala měnit a rovněž požadavky na nábytek byly stále více spojovány s celkovou obměnou starého za nové a tak postupně rostl i zájem o kompletně nový nábytek. Díky tomu jsme rozšířili nabídku a od roku 1995 jsme začali školám nabízet vlastní školní lavice a židle. Nejprve pouze ucelenou řadu v provedení z kulaté trubky o síle 32 mm a s přibývajícími nároky a sílící konkurencí, také od roku 2000 lavice a židle z plochooválných trubek. Rovněž je od tohoto roku u nás možné zvolit kombinaci pracovní desky s odkládacími košíky. Vzhledem k těmto změnám došlo také k novému označení jednotlivých typů lavic a židlí, tak aby se vše co nejvíce zpřehlednilo.

Kromě nábytku do kmenových tříd škol jsme svou nabídku rozšiřovali i o možnosti vybavovat další školní prostory, jako jsou jídelny, odborné učebny, sborovny, šatní prostory apod. Naše firma je více zaměřena na výrobu nábytku z velkoplošných DTD materiálů, avšak díky bohatým zkušenostem a úzké spolupráci s dalšími partnery dnes pod hlavičkou firmy KECIP, s.r.o. realizujeme a jsme schopni zrealizovat téměř každý Váš požadavek na nábytek do vašeho interiéru a nejen školního. Čímž se dostáváme k tomu, že i když se prezentujeme jako firma zabývající se spíše interiéry školských zařízení, je naše pole působnosti mnohem širší a zasahující také do soukromé, firemní, či občanské sféry.

Rádi bychom Vás na těchto stránkách nyní seznámili s naší nabídkou, ze které si jistě vybere každý.