Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Novinky

Rádi bychom Vám poskytli několik zajímavých novinek a akcí týkajících se naší hlavní činnosti, tedy školního a kancelářského nábytku. Věříme, že toto nahlédnutí do výsledků naší práce bude pro Vás ispirací.

KECIP – váš výrobce nábytku nejen pro školy

29.8.2015

Tímto názvem jsou označené naše stránky na Facebooku, které provozujeme již od března roku 2014. Od března roku 2015 jsme pozastavili umisťování novinek z našich realizací sem na tyto naše webové stránky a vše co zdokumentujeme, prezentujeme nyní na stránkách na Facebooku.

NAVŠTIVTE NÁS TAKÉ A NECHEJTE SE TŘEBA JEN INSPIROVAT

 

obměna nábytku v kmenových učebnách 12. ZŠ v Chomutově

24.5.2015

Na 12. základní škole v Chomutově máme tu možnost postupně realizovat obměnu nábytku v kmenových učebnách. Pokaždé se jedná o shodnou sestavu, která se buď něčím doplňuje a nebo s ohledem na prostorové podmínky rozměrově přizpůsobuje. A samozřejmě také mění barevně.

více >>

 

ZŠ Nová Role - kryty topení

návhr řešení krytů topení

1.5.2015

Jednou z dalších nových ukázek naší práce je realizace krytů topení na chodbě ZŠ v Nové Roli. Škola se rozhodla využít jednu ze svých širokých chodeb jako prostor pro hraní dětí. Nejprve tedy bylo nutno stylově zakrýt původní topení. A to byla naše práce.

více >>

 

Základní škola, Hora Svaté Kateřiny

20.4.2015

Pro Základní školu v Hoře Svaté Kateřiny jsme již v minulých letech započali s dodávkou našeho typu barevného nábytku, který si škola natolik oblíbila, že takto průběžně doplňuje další učebny a prostory. Volba uspořádání nábytku je vždy na škole. Na nás pak již jen samotná výroba a dodání.

více >>

 

1. ZŠ Žatec - nábytek do nových prostor školní knihovny

14.3.2015

Tato základní škola s naší firmou již nějakou tu zkušenost má a tak když jsme uspěli u výběru na dodavatele nábytku do nové školní studovny, nebylo problém nalézt s vedením školy takové řešení interiéru, aby výsledný efekt byl tím nejlepším, co se dnes dá udělat. Přesvědčte se sami, prosím.

více >>

 

Nová Mateřská škola v Poděbradech

13.3.2015

V Poděbradech byla tento týden slavnostně otevřena nová Mateřská školka, postavená jako náhrada za již doslouženou starší budovu Mateřské školy Žižkova. Naše společnost tuto novu budovu vybavovala a zde vám přinášíme několik ukázek z celkové realizace.

více >>