Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

audiovizuální technika

Naše společnost, stejně jako většina ostatních, které se zaměřují svou činností na oblast školství, nabízí ve svém portfoliu také možnost vybavení vašich interiérů kompletním programem AV techniky prakticky na klíč.

Vzhledem k tomu, že moderní technologie a způsoby výuky jsou dnes již zcela běžným jevem a vzhledem k tomu, že takovýto způsob přístupu ke vzdělání stále má a bude mít vzrůstající trend a s největší pravděpodobností se stane neodmyslitelnou součástí našich výukových metod, máme i my zájem být v tomto směru kdykoliv schopni vám umět nabídnout požadované řešení a ty nejlepší způsoby a technologie.

 

 

Veškerou tuto audiovizuální techniku nabízíme ve spolupráci s renomovanou firmou mající letité zkušenosti v tomto oboru. Vzhledem k větší nabídce různých technologií na našem tuzemském trhu, zvolili jsme pro námi nabízená řešení produkty od anglické společnosti PROMETHEAN. Její výrobky sice nejsou ty nejlevnější na trhu, ale společnost PROMETHEAN je vedoucím světovým odborníkem v oblasti interaktivních výukových technologií a její mezinárodní síť pokrývá několik kontinentů, což jí umožňuje oslovit učitele a studenty po celém světě. V kombinaci dalších technologií, které nabízí a umí nabízet náš obchodní partner a ve spojení s našimi možnostmi schopnostmi zařizování interiérů školních učeben jako celku je takováto kombinace zcela jistě tou nejlepší investicí za kterou si stojíme.

 

Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět