Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

pro mateřské školky

Stejně jako nabízíme vybavení interiéru školských zařízení, nabízíme různá řešení i pro interiéry zařízeních předškolních. V této oblasti navíc v posledních letech probíhá novodobí boom, neboť s pomocí nejrůznějších dotačních programů vznikají zcela nová předškolská zařízení nebo se mnoho starších rekonstruuje.
Naše společnost se díky tomuto fenoménu na tuto oblast zaměřuje svou produkcí více a narůstající množství kompletně vybavených školek mobiliářem z naší produkce je toho jasným důkazem. V této specifické oblasti jsme v úzké spolupráci s dalšími subdodavateli z nichž produkty jednoho z nich mají na našem a potažmo i zahraničním trhu již vybudované významné postavení a mohou tak být svým provedením vhodným řešením i právě vašich potřeb. Máme tak možnost, díky kvalitnímu výrobnímu zázemí a vhodné výrobní technologii, nabídnout vám jak výrobky z klasického lamina tak výrobky v dýhovaném provedení nebo z masivu.
Na následujících stránkách vám zde naše výrobky nabízíme avšak, na rozdíl od nabídek jiných firem, s možností variabilně doplňovat tyto řady o další atypické prvky a tím opět utvářet vybavování vašich interiérů tzv. na klíč.

vlastní výrobková řada

Naše společnost je přímým výrobcem nábytku s vlastní výrobkovou řadou nábytku, a proto se snažíme tento náš nábytek při řešení konkrétních případů prosazovat. Zároveň však respektujeme skutečnost, že většina školek má již zaběhnutý styl nábytku, který ve svých interiérech používá a i to není pro naší práci žádný problém. Pokud je však ze strany investora zájem o něco nového, je naše typová řada nábytku vhodným řešením neboť je na našem tuzemském trhu originální a jedinečná.

 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět