Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

nábytek do jídelen

Naše firma má s vybavováním školních jídelen dlouhodobou zkušenost, takže i v tomto směru jsme připraveni zrealizovat vaše představy.
Kromě sériově vyráběných stolů, či jídelních setů, nabízíme výrobu stolů na míru. Používáme různé typy povrchů stolových desek, nabízíme různé barevné provedení mnoha typů konstrukcí. Provádíme i další doplňkové práce, jako např. obklady stěn či položení podlahové krytiny, které však dotvářejí konečný vzhled místností a neoddělitelně k vytvoření příjemného stravovacího prostředí patří.

Následujících několik fotografií je ukázkou různých typů provedení jídelních stolů a židlí, či setů, které jsme vám schopni nabídnout.

Pro případ konkrétní vaší poptávky jsme vám připraveni vyhotovit zcela zdarma návrh dispozičního řešení včetně barevného sladění budoucího vybavení vaší jídelny.

1. nejčastěji námi dodávaným řešením je varianta stolů zhotovených z stolové desky z umakartu, či lamina nebo např. verzalitu, v kombinaci s kovovými nohami. Pokud jde o židle, nejvíce je volená varianta řešení pomocí kovových koster osazených sedáky a opěráky z plastu, a to pro jejich možnou barevnou variabilitu.

 

2. naše firma do jídelen nedodává jen samotný nábytek, ale je schopna a realizuje jídelní prostory na klíč, čímž se odlišujeme od dalších výrobců nábytku pro školní a závodní jídelny. Tímto se rozumí např. sladěné obložení stěn místností, podlahové krytiny apod.

 

3. nejčastěji volenou kombinací je provedení kovových koster židlí a nohou stolů v chromu, což je pro tyto místnosti vhodné právě v tom, že galvanizované pokrytí koster je mnohem více odolné nežli pokrytí pomocí práškové barvy, i když vypalované. Pokud jde o plasty, lze volit z různých barevných kombinací.

 

více >>


4. kromě chromovaných koster židlí můžeme nabídnout také kostry v černé, či hliníkové barvě. K tomu je možné přizpůsobit také kovové nohy stolů. Ty však mohou být i v dalších různých barvách dle vaší volby a vzorníku barev RAL.

 

více >>


5. v neposlední řadě však můžeme do jídelen nabídnout i židle s takzvanou "skořepinou" což je vlastně ohýbaný plast, či překližka, který tak tvoří sedák i opěrák zároveň. I zde je nabídka velice rozmanitá pokud jde o různé tvary a velikosti.

 

více >>


6. dalším řešením je umístění do jídelny tzv. setů. Jedná se o napevno, či volně stojící sestavy stolu a sezení, které tím, že se nepohybují, tvoří stabilní sestavy se snadnější možností uklízení kolem nich.

 

více >>


7. konstrukce pro jídelní sety se rovněž nabízejí v různých modifikacích. My vám předkládáme jen ukázky některých z nich. Opět je možné kombinovat barevné plasty ...

konečné rozmístění
 

více >>


8. ... nebo provedení sezení z ohýbané překližky, či polyuretanové skořepiny. Zde je také možné volit varianty s možností otáčení sezení do stran, což zvyšuje pohodlnost při usedání do napevno sestavených setů.

 

více >>


9. poslední variantou, kterou jsme zařadili do své nabídky a kterou jsme v minulosti již realizovali, je řešení pomoc í na pevno do podlahy upevněných jídelních setů. Jedná se sice o, v našem způsobu řešení, nejdražší provedení, ale z pohledu užívání také o vhodnou alternativu umístění jídelního nábytku právě do školních a jiných veřejných stravoven.

 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět