Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

kryty topení

Vzhledem k tomu, že využívání prostorů okolo topení je ve školkách téměř vždy velice důležité a poptávané, zařadili jsme tuto položku samostatně do přehledu všeho, co pro školky děláme a umíme dělat. Zde vám tedy předkládáme několik samostatných ukázek různých typů řešení krytů topení. Konečné řešení a design celého uspořádání je vždy na vzájemné konfrontaci nás a investora.


MŠ Pastelka v Mostě

Kryty topení se nejčastěji ve školkách řeší tak, že celé topení je přikryto „bedněním“, většinou v provedení napodobující plot. Toto krytí topení bývá snadno odnímatelné tak, aby bylo možné volně přistupovat k samotným topným tělesům. Horní deska je dost často zároveň i jako okenní parapet. A pokud tomu tak je, bývá i v tomto prostoru požadováno odvětrávání a otvory pro volnou cirkulaci teplého a studeného vzduchu.

 

více >>


MŠ Pertolodva ul, Praha 12

Další ukázkou, kterou zde předkládáme, jsou kryty topení použité v MŠ v Pertoldově ulici na Praze 12. Také zde jsme uspěli při výběru dodavatele vybavení těchto rekonstruovaných prostor, původně základní školy. V interiérech bylo kromě námi dodávaných záclon a závěsů, také zcela originálně řešeno krytí radiátorů a také prostorů mezi nimi.

 

více >>


MŠ ul. Kapitána Jaroše, Kadaň

Když například dochází k rekonstrukci pro jiné účely určených prostor na novou mateřskou školku, může se stát, že původní řešení oken a jejich parapetů je možné ponechat bez celkového zakrytí prostor pod nimi, protože topná tělesa jsou zcela nová a na pohled pěkná. Potom je možné řešit kryty pouze pro účely bezpečnosti dětí. Tedy bez horního krytí.

 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět