Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

vitríny a vestibuly

Vstup do školy, zde to začíná …

I tyto prostory jsou ve škole velice důležité. Právě zde vzniká první dojem každého návštěvníka. Vzhledem k obecné situaci v našem školství jsou tyto školní prostory obvykle opomíjeny a nebo, v lepším případě, je jejich vzhled řešen v rámci ekonomických možností školy. Stejně tak se ale ve spoustě případů školská zařízení pouštějí i do modernizace těchto svých prostor a v rámci svých možností i tyto prostory postupně přetvářejí a využívají k prezentaci své činnosti. Také nám se již v mnoha případech podařilo zúčastnit se takovýchto realizací a i nadále jsme v tomto směru oslovování. I zde vám předkládáme několik ukázek.


základní škola na náměstí J. z Lobkovic na Praze 3

Cílem celé akce nových vstupních prostor v této škole byla změna původního zařízení staré budovy v něco nové. Nejprve jsme tedy společně s vedením školy zrealizovali výměnu stávajících skříněk při stěnách vestibulu za nové multifunkční sestavy vitrín. Vše se nese v duchu kombinace tmavého dřeva a dvou světlých uni barev, konkrétně žluté a šedé. Sestavy kombinují prosklené vitríny s plošnými nástěnkami a úložnými plochami. Jedna ze stěn je dokonce plně prosvícená pomocí bodových led světel. Na tyto sestavy vitrín by měly postupně navazovat další práce na obměně interiéru tohoto velkého školního vestibulu.

vitrína vestibul - sestava 1
 

více >>


Základní škola, Chomutov, Hornická 4387

V této škole jsme vybavovali interiér stupních prostor sestavou nových nástěnek a vitrín. Některé z nich jsou námi doplněny o osvětlení pomocí zabudovaných bodových světel. V prostorách je také speciální rohová sestava vitrín a nástěnek. Toto vše vzniklo po konzultaci představ vedení školy s našimi návrhy a možnostmi. Posuďte tedy sami.

rohová sestava vitrín a nástěnek
 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět