Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

školní družiny

Vzhledem k tomu, že jsme přišli na trh s vlastním typem dětského nábytku a vzhledem k tomu, že tento druh nábytku si našel velkou oblibu právě v takových prostorách, jako jsou školní družiny, rozhodli jsme se na našich webových stránkách vytvořit samostatnou kapitolu věnovanou právě školním družinám.

Design našeho nábytku se stává více a více oblíbený v prostorách školních družin protože v sobě kloubí uniformní klasiku standardních prvků, tolik využívanou ve školství, kde se více než jinde dbá na určitý řád, spolu s inovací ve formě nepravidelných tvarů a barevných ploch, které každý prostor oživí a dokážou tak vytvořit prostředí, které kloubí svět předškolních dětí s těmi školními.

 

JSME NYNÍ I NA FACEBOOKu: "KECIP - váš výrobce nábytku nejen pro školy"


Předkládáme vám zde několik ukázek z našich realizací. Zároveň vám tímto nabízíme naše možnosti. V případě, že máte zájem o rekonstrukci právě vaší školní družiny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s návrhy řešení pomůžeme.

 

1. základní škola Rakovník

Tato škola se ve své době rozhodla vybrat si dodavatele nového stolového nábytku do družiny formou veřejné poptávky. Naše firma v této poptávce uspěla a po následné dohodě s vedením školy zrealizovala dodávku stolů a židlí v provedení designu dle naší nabídky.

 

více >>


1. Základní škola Žatec

Na této škole jsme po oslovení vedením školy zrealizovali výrobu a dodávku nového nábytku do zrekonstruované učebny školní družiny. Dodávka spočívala nejprve v sestavě stolů a židlí a sestavě skříňového nábytku.

 

více >>


12. základní škola Chomutov

Ve škole je v současné době velké oddělení pro školní družiny. Celkem se jedná o tři třídy, kdy každou z nich jsme kompletně vybavili novým nábytkem.

 

více >>


5. základní škola Kladno

Při této základní škole v Kladně v Moskevské ulici jsme do dnešní doby zrealizovali obměnu již ve dvou třídách školní družiny.

náhled do učebny
 

více >>


Základní škola Dolní Beřkovice

Také tuto školu oslovil námi vyráběný designový nábytek určený právě pro školní družiny a zvolila pro obměnu starého nábytku ve své školní družině právě nás.

 

více >>


Základní škola Hostouň

Vedoucí učitelka družiny z této školy nás na základě našich referencí oslovila s požadavkem na návrh nového nábytku do nově vzniklé učebny školní družiny. Z konečného návrhu jsme se společně dostali k samotné realizaci a výsledné uspořádání samotného interiéru můžete shlédnout na následujících fotografiích. Pevně doufáme, že se žáčkům zdejší školy v novém interiéru učebny líbí.

 

více >>


Základní škola Perštejn

V případě této školy jsme mohli dodávat náš skříňový nábytek postavený na kovových nohách s aretací, což bylo a je naše původní řešení nábytku pro školní družiny. Vzhledem k zvyklostem v našem školství však převládá více zájem o nábytek s pevnými plnými sokly, které zabraňují hromadění případných nečistot pod nábytkem.

instalování nového mobiliáře v jeho konečné podobě
 

více >>


Základní škola Velké Přítočno

Ve Velkém Přítočně existuje nevelká základní škola, jejíž součástí je rovněž jedna třída školní družiny.

pohled na sestavu stolů
 

více >>


Základní škola Zárubova, Praha 4

V této škole jsme zrealizovali hned všechny čtyři její učebny školní družiny naráz. V každé z nich jsme použili shodný typ nábytku, avšak pokaždé v jiné barevné kombinaci. Předkládáme vám zde tedy ukázku toho, jak vznikal návrh, jak vypadala původní učebna a jak vypadají učebny nyní.

učebna 1 - náhled 1
 

více >>


Základní škola Zdeňka Štěpánka v Mostě

V případě mosteckých škol je situace dosti specifická, neboť pokud má škola zájem o výrobky konkrétního dodavatele, musí se jeho nabídka vejít do určitého rozpočtu, aniž by bylo nutné celou zakázku řešit s vedením města a moci se tak vyhnout potenciálnímu riziku, že na nábytek od vámi zvoleného dodavatele nedosáhnete.

v učebně zůstal z původního inventáře pouze kulečníkový stůl
 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět