Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

venkovní veřejná dětská hřiště

Děti jsou obecně velice hravé a v dnešní přetechnizované době, kdy je kladen velký důraz na jejich pohybový rozvoj, je myšlenka vytváření nových a rekonstruování starých dětských hřišť více než aktuální. I v tomto oboru jsou stále ještě velké prostory pro vývoj nových věcí, či kvalitativní zdokonalování stávajících systémů. My vám umíme nabídnout provedení, která budou co do kvality a bezpečnosti splňovat vše na maximum a navíc, v kombinaci s nejrůznějšími prvky ze zaběhnutých systémů od renomovaných výrobců ze zahraničí, dokážou nabídnout řešení, které splní všechny vaše poptávané požadavky.

 

Naše firma si tímto neklade za cíl zaměřit se na dětská hříště a jejich realizaci, neboť si plně uvědomujeme, že v tomto oboru jsou zde firmy renomované s mnohem bohatšími zkušenostmi. Velice rádi bychom však docílili vaší informovanosti o tom, že i my umíme, v rámci komplexnosti svých služeb, nabídnout také v tomto směru ty nejlepší, v současné době dostupné, možnosti.

 

V duchu této myšlenky jsme pro svou nabídku zvolili produkci jedné ze zahraničních společností, která má v tomto oboru sama bohaté zkušenosti a jejíž nabídka je zcela určitě komplexní a pro jakoukoliv vaší poptávku vyhovující. Navíc se jedná o firmu, která má v naší zemi své vlastní zastoupení a díky zkušenostem, které s produkcí této firmy máme, plně stojíme za její prací.

 

Veškeré výrobky jsou vyráběny v souladu s platnými normami a to především normou EN-1176-7. Toto vše je možné doložit platnými certifikáty. Záruční a pozáruční servis je již 10-tým rokem působení na českém trhu absolutní samozřejmostí.

 

více >>


V případě zájmu o další informace jsme vám kdykoliv k dispozici poskytnout kompletní katalog a nabídnout své služby s možnostmi architekta a vytvoření konkrétní nabídky pro vaše poptávky.

 

více >>


Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.


<< zpět