Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Mateřská škola Beroun, Preislerova ul.

Tato školka spadá pod 2.ZŠ v Berouně a od 1.září 2010 nastupovali děti do její zbrusu nové budovy, která byla v Berouně postavena, díky dotačním programům a možnostem města. Naše firma uspěla ve výběrovém řízení na dodavatele vybavení interiérů této školky a tak nic nebránilo tomu, abychom vše zrealizovali a jednotlivé učebny vybavili.

Na základě domluvy s investorem jsme vybavili jednotlivé učebny tak, aby nábytek byl vždy typově stejný, ale lišil se barevným provedením. Vznikli tak čtyři nové učebny, které jsou celkově každá laděny do jiné barvy. Naše firma zde mohla realizovat nábytek dle svých technických a designových řešení, i když základní koncepce řešení nábytku měla vycházet z předem poptávaného designu. I tak se nám ale podařilo vytvořit, myslíme si, velice pěkné řešení, které v konečném uspořádání interiérů vytváří velice pěkné prostředí pro trávení času dětí v Mateřské školce. Konec konců, posuďte sami.

sestava skříněk šatny pro lehátka a lůžkoviny zelená učebna modrá učebna žlutá učebna červená učebna koupelnové věšáky mobilní obchůdek kutilský stolek stolová sestava v modré učebně mobilní stolek pro Vv modré šatny žluté šatny zelené šatny červené šatny modrý obchůdek kosmetický stoleček stůl s výsečemi sestava skříněk stolová sestava v zelené učebně
 

<< zpět