Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

ZŠ a MŠ na Náměstí J. z Lobkovic, Praha 3

Ke konci roku 2009 jsme v této škole uspěli ve výběrovém řízení na dodávku šatních skříní. V první fázi se realizovala výměna šatních klecí za šatní skříňky na dvou patrech školy. V druhé fázi proběhla výměna na zbývajícím, třetím, patře.

Vše bylo prováděno tak, aby nebyla omezena výuka studentů. Během víkendu jsme tedy staré klece odstranili a prostory upravili tak, abychom zde mohli umístit nové, šatní boxy. Škola volila šatny dřevěné, dle našeho názoru variantu, která je lepší nežli skříně kovové, a v tomto směru jsme uměli škole nabídnout nejlepší řešení. To spočívalo v provedení šatních trojskříněk umístěných na kovových roštech. Skříňky jsou v tomto případě uzamykatelné na visací zámky.

budova školy pohled do šachty mezi schodištěm původní drátěné šatní klece skříně byli nejprve navezeny do vestibulu školy a od tud roznášeny do jednotlivých pater konečná kompletace dřeva a kovu byla prováděna na příslušných patrech každé patro jiná barva, patra jsou tři sestava oranžových skříněk patro skříněk s modrou hranou každé patro má ve stejné barvě kovové konstrukce roštů i laviček lavičky mají desky s umakartovým povrchem každý šatní box má své police, háčky a rošt na odložení obuvy
 

<< zpět