Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Mather Communications, s.r.o.

Jednou z největších akcí léta roku 2009 byla pro nás výroba a dodávka vybavení nových administrativních prostor společnosti MATHER. Společnost Mather Communications je komunikační agentura, která jako kompletní fullservisová agentura zajišťuje profesionální tvorbu a budování značek. Zní to vše poněkud sofistikovaně, nic méně pro nás to byla především možnost zrealizovat akci, k jaké se nedostaneme každý den. A nejspíš ani každý rok.

Velice originálním způsobem bylo navrženo zrealizování nových prostor této společnosti a naše firma byla vybrána jako vhodný výrobce všech těchto interiérových zajímavostí. Ve spolupráci s hlavním dodavatelem a montážní firmou jsme zrealizovali něco, co se nevidí každý den. Posuďte sami.

vchod od výtahu instalace interiérů v durhém patře budovy relaxační místnost a originální stěna originální sestavy stěn vytvářejí př jejich procházení nezapomenutelný dojem každý díl je jiný, každý díl je originální prostor k relaxaci, či uzavřeným jednáním je oddělen, avšak díky průhlednosti použitých materiálů, nevytváří dojem nedýchatelnosti originální je prakticky vše vstup a zustaň ohromen ... interiér otevřené kanceláře před obsazením kancelářským nábytkem pohled do open spacu v plném vybavení zasedací místnost desky na podhledu místnosti vytvářejí rovněž originální dojem uvolněného prostoru již vstupní recepce dává jasně najevo, že půjde o něco zcela jiného pohled na pult recepce
 

<< zpět