Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

SZemŠ, Rakovník, Pražská 1222

Na této škole jsme realizovali odbornou učebnu – laboratoř. Tato učebna se z naší strany realizovala kompletně na klíč a ukázky z této akce vám zde nyní předkládáme.

V případě této akce se jednalo o úspěšné zrealizování nabídky, která byla v poptávkovém řízení vyhodnocena jako nejlepší. Představou školy bylo kompletně zrekonstruovat nevyužité prostory jedné z místností, resp. dvou, neboť v druhé místnosti vznikla tzv. váhovna. Do této místnosti jsme umístili PC stůl pro vyučujícího, speciální stůl pro umístění vah a sestavu skříní pro pomůcky apod. Rovněž sem byl zabudován původní sterilizátor.
Co však bylo stěžejní, byla hlavní učebna, kde podle návrhu vzniklo pracoviště pro 16 studentů s možností práce s pokusy v laboratorní digestoři a na laboratorních stolech. Zde bylo nutné vše přebudovat od základů. Tedy: nové rozvody sítí, vytápění učebny, osvětlení a stropní podhledy a v neposlední řadě i nový mobiliář.

projekt odborné učebny Chemie SZŠ Rakovník - náhled řešení v učebně se instaluji nové rádiatory a do podlahy zapouštějí nové rozvody sítí také nové podhledové osvětlení potřebuje svou přípravu detail digestoře pohled do místnosti od dveří z váhovny pohled od digestoře ke vstupu do učebny a do zadní místnosti - váhovny speciální skříňka s laboratorní digestoří uspořádání sestav stolů vytváří prostor pro volný pohyb studentů
 

<< zpět