Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Základní škola, Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Na této škole v Chomutově jsme v minulosti realizovali již více investičních akcí. Jednou z nich byl nový nábytek do místní školní družiny, nebo například šatní skříňky do vestibulu školy.

Následující ukázka je příkladem toho, jak trochu změny v klasických rovných křivkách nábytku může celkový vzhled nábytku oživit a rozjasnit. Samozřejmě, že také barevná variabilnost je u nábytku do takových prostor jako jsou např. družiny, či školky, má své opodstatnění. Zde se tedy jedná o na míru dělané komody, které slouží zároveň jako posezení pro děti, či odkládací prostor např. na hračky, či školní tašky.Rovněž stoly zde byly voleny nikoliv v klasickém obdélníkovém tvaru, ale v tvaru půlkulatém, pro lepší variabilnost jednotlivých pracovišť. Tyto stoly byly doplněny celodřevěnými židličkami určenými do družin a školek. V neposlední řadě zde uvádíme rovněž záběry na námi dodané šatní skříně.

umístění nábytku v učebně půlkulaté stoly sestavené do kruhů sestava šatníh skříní šatní skříně dělené na jednotlivé boxy skříně do kmenových tříd nový stojan na aktovky stoly a celodřevěné židličky typickým prvkem našeho nábytku je vlnka sestava v družině 1 sestava v družině 2 TV skříňka v družině 2 atyp skříňka v družině 3 sestava skříněk doplnění sestavy nábytku
 

<< zpět