Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Aquapark Klášterec nad Ohří

Pro Aquapark jsme rekonstruovali stávající, staré, záchodové boxy. Ty byly již v značně nevyhovujícím stavu a proto byla nutná jejich výměna za nové. I když se touto činností zabývají u nás v republice více specializované firmy, byli jsme pro tuto rekonstrukci vybráni právě my.

Aniž bychom museli oslovovat některé z přímých výrobců takovýchto zařízení, provedli jsme celou rekonstrukci z vlastních zdrojů. Vyvinutím vlastního produktu v kombinaci kovových rámů, vyrobených na míru, a dřevěných výplní vzniknul plně funkční systém. Ukázky zde jistě dostatečně předvedou, že rekonstrukce se zdařila velmi dobře a to jak co do funkčnosti tak, a to především, estetického vzhledu. Funkčnost tohoto systému si může vyzkoušet každý na vlastní kůži sám.

původní toalety nové toaletové boxy detail kovového rámu s dřevěnou výplní pohled z vnitřku boxu na uchycení dveří stejně jako kovové rámy, mohou být i výplně v různých barevných odstínech vše je na pevno kotvené do stěn a podlahy pohled na boxy z hora instalace nových kójí na pánských záchodech nové pánské záchody
 

<< zpět