Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Vysoká škola Chemicko-technologická, Praha

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze je největší vzdělávací institucí svého druhu ve střední Evropě.
Díky naší spolupráci s firmou ProjektMedia, dodavatelem AV techniky, jsme byli osloveni, abychom vybavili nábytkem novou učebnu v ústavu anorganické chemie.

Jednalo se o kompletní rekonstrukci staré místnosti a její přestavbu na novu multifunkční učebnu sloužící a vyhovující všem dnes moderním způsobům výuky. Tedy učebnu s možností připojování jednotlivých studentů k datové síti prostřednictvím vlastní techniky.
My, jako nábytkáři jsme učebnu doplnili ještě také o mobilní kuchyňku s uzavíráním pomocí horizontální rolety a takovými detaily, jako je např. věšáková stěna laděná ve stejném duchu jako je ostatní nábytek v učebně.
Zajímavostí zde bylo, že veškerá kabeláž k hlavnímu stolu byla vedena podlahou a ústila do stolu pod jednou z centrálních noh. Tím je vše ukryto v konstrukci stolu a přesto kdykoliv přístupné pomocí odklopné půdy nástavby na samotném stole.

výstup kabeláže z podlahové krytiny (dlažby) detail vedení kabeláže skrz stolovou nohu montáž samotného stolu pohled do učebny od okna hlavní výukový stůl v učebně pohled od vstupních dveří mobilní kuchyň se zamykatelnou roletou mobilní kuchyň otevřená
 

<< zpět