Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Základní škola, Praha - Dolní Chabry

I v tomto případě došlo na spolupráci naší firmy a společnosti ProjektMedia na vybavení, v dnešní době tolik populární, multimediální učebny v nové škole. Základní škola v Praze, Dolních Chabrech, se rozhodla vyčlenit prostor pro vytvoření takové učebny a díky již uvedené spolupráci se tak i tato škola zařadila do dlouhé řady škol jimž jsme svou produkcí pomohli k vytvoření nového, příjemného a moderního, prostředí pro výuku svých studentu.

Námi dodávaná, speciální, katedra je navržena tak, aby v sobě mohla ukryt prostor pro veškerou audiovizuální techniku, kterou daná škola pro svou multimediální učebnu požaduje. Je zde tedy prostor nejen pro, dnes už standardní, počítač, ale také pro další zařízení jakou jsou třeba vizualizér apod. Rovněž je na stole také prostor např. pro modul přípojného místa jenž obsahuje konektory pro požadovaná a používaná externí zařízení. Toto vše je poté přístupné také díky posuvné zadní stěně, kde se skrývají veškeré rozvody a která je rovněž uzamykatelná.

nově vznikající multimediální učebna centrum všeho dění v učebně vše důležité je uschováno ve speciální katedře veškerý přístup k technice je téměř dokonalý
 

<< zpět