Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Obchodní akademie, Praha 4, Svatoslavova 333

Tato obchodní akademie se stala našim obchodním partnerem v poměrně nedávné době, avšak naše vzájemná spolupráce se rozběhla natolik úspěšně, že jsme do dnešního dne na této škole již vybavili dvě jazykové učebny včetně audiotechniky a do dvou PC učeben dodali kompletně nový nábytek. Samozřejmostí je však také schopnost samotného vedení školy zajistit dostatek prostředků pro takovéto investice a snaha o postupné zvelebování a modernizování výukových prostor studentů.

My, jakožto dodavatel a přímý výrobce nábytku, jsme schopni reagovat na téměř jakýkoliv požadavek ze strany zákazníka, avšak prakticky vždy záleží na možnostech té které školy. Konečný výsledek se totiž nikdy neschová a proto dovolte, abychom vám tuto školu uvedli jako jednu z těch jenž jsme mohli do dnešního dne novým nábytkem vybavovat.

instalace audiotechniky první fáze je samotná instalace nábytku rozmístěné stoly je třeba spojit do sestavy zadní strana řídícího stolu je otvíratelná a veškerá instalace tak volně přístupná ukázka výukového systému s připojením CD přehrávače pohled do učebny původní PC stoly instalování nového nábytku náhled do učebny studenti komunikují s vyučujícím prostřednictvím sluchátek s mikrofonem učebna v plném provozu řídící katedra v učebně PC součástí stolu je přístavba pro umístění samotného PC barevně kombinace dvou odstínu působí velice příjemně
 

<< zpět