Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Reference

Základní škola, Chomutov, Zahradní 5265

Na této škole již dlouhodobě spolupracujeme s vedením v oblasti rekonstrukce starých kusů nábytku za nové. To se netýká pouze výměny školních lavic a židlí, ale také různých odborných učeben a dalších prostor ve škole.

Mezi tyto prostory patří také školní jídelna, kde jsme realizovali výrobu a dodávku nových jídelních setů. Jednalo se o čtyřmístné, napevno vyrobené konstrukce, osazené čtyřmi místy k sezení jenž tvoří barevné plastové sedáky a opěráky. Konstrukce je v provedení šedém a tím tak vzniká na pohled velice příjemně působící prostředí, které musí jistě udělat radost každému, kdo do nové jídelny vstoupí a vytvářet tak příjemný pocit pro chvíle strávené u jídla. Vždyť nejen obsah talíře, ale i prostředí ve kterém jíme, ovlivňuje náš celkový dojem z času oběda.

pohled do učebny od řídícího stolu ani zde se nezapomnělo na takové detaily jako jsou např. nové parapety přednášková místnost s knihovnou lichoběžníkové stoly v knihovně původní uspořádání setů původní uspořádání setů původní uspořádání setů původní uspořádání setů původní uspořádání setů konečné rozmístění konečné rozmístění konečné rozmístění
 

<< zpět