Nábytek KECIP

Školní a kancelářský nábytek

 
 

Certifikace

Jak je patrné z přiložených náhledů, nechala si naše společnost v roce 2002 provést certifikát a audit systému jakosti školního nábytku zaměřený na prvky zajišťující pokračování shody výrobku v souladu s certifikačním systémem ITI TÜV podle ČSN EN 45011:1998.

TÜV International s.r.o., u které jsme nechali celý audit provést, je dceřinou firmou holdingu TÜV SÜD se sídlem v Mnichově. I když naše výrobky jsou vyráběny ve schodě s platnými normami ČSN EN a normami EU, je z přiložených náhledů patrné, že tyto certifikáty již pozbyly svou platnost a to s koncem roku 2005. Ne, že bychom tyto certifikáty neuznávali a nectili, ba naopak, avšak v současné době jsme naší firmu a komplexně její činnost zaměřili na certifikaci dle norem ISO, která by vám, tedy našim potenciálním klientům, měla dodat dostatečnou referenci o tom, že naše firma vyrábí a řídí svou činnost správně a ku spokojenosti především vás, našich potenciálních klientů.

Z přiložených náhledů je zřejmé, že jsme tohoto systému řízení dosáhli a certifikátem jeho používání stvrdili. Přikládáme dvě jazykové verze certifikátů, které jsme si nechali vystavit, protože naše společnost se svým místem působením nachází v příhraničí s Německém a některé naše produkty do této spolkové země vyvážíme.